niedziela, 12 lutego 2012

słów kilka od autora.

I oto stało się. Największy leń kuchenny na świecie zabrał się za pichcenie i pokazywanie tego większemu światu. Ale postanowiłam spełnić Wasze życzenia i w sumie odciążyć trochę siebie od tych co chwilę wiadomości w sprawie przepisów, kiedy tylko chwaliłam się czymś, co mi w tej mojej kuchni wyszło (:
Mam nadzieję, że ten mój zbiór przepisów, które udane postanowiłam zachować na stałe w naszej rogatej książce kucharskiej, a którymi raczyć siebie, męża swego przyszłego i dzieci nasze zamierzam już do znudzenia i świata końca, przysłużą się i Wam (:
Enjoy!

6 komentarzy:

 1. Pierwszy komentarz moj ! Oj, bedziesie tu dzialo :D

  OdpowiedzUsuń
 2. leci do obserwowanych :D już nie mogę się doczekać przepisu na tą tartę cytrynową :D

  OdpowiedzUsuń
 3. hmmm troche dziwne, przepisow szukasz w necie a pozniej postujesz je bez zrodla - jako swoje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nigdzie nie stwierdziłam, że przepisy będą mojego autorstwa, bo z samego opisu można wywnioskować, że aż taka zajebista jeszcze nie jestem, żeby sama od zera dania tworzyć. jednak masz rację, nie pomyślałam o tym, żeby gromadzić źródła z których mam przepisy, ale wpisując je do swojej 'książki kucharskiej' nie sądziłam, iż będzie mi to potrzebne. zwłaszcza, że nie wszystkie przepisy mi pasowały i niektóre modyfikowałam wedle swojego uznania. same przepisy zaś, z których korzystam, nie są niczym nowatorskim, a bloga postanowiłam założyć nie po to, by błyszczeć teraz jakimiś super kucharskimi umiejętnościami, ale chciałam stworzyć z tego taki swój zbiór przepisów, które mi wyszły, zadomowiły się w mojej kuchni i którymi chciałabym podzielić się z innymi.
   mimo wszystko na przyszłość będę bardziej rozważna i postaram się podawać źródła.

   Usuń